Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скільки ноутбуків отримають вчителі Харківської області до кінця року

Иллюстративное фото: KHARKIV Today
Майже 400 шкіл будуть із новими ноутбуками.

На ноутбуки для шкіл Харківської області виділили 58 653 000 гривень субвенції з державного бюджету і 15 925 788 гривень — з місцевих бюджетів.

391 школа Харківської області із 619 отримає ноутбуки. За даними Мінцифри, 3721 мають передати до шкіл до кінця 2021 року. Усього необхідно закупити для забезпечення кожного вчителя 5731 ноутбук. Відповідні дані опубліковано на сайті Міністерства цифрової трансформації України.

Тендери проводить департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації. Усього провели сім тендерів. Переможцями тендерів стали дві київські фірми — "Діксі-Центр" і "Сайнс Трейд". Вартість одного ноутбука становитиме 17 452 гривень.

Загалом в Україні цього року планують закупити 60 946 ноутбуків для шкіл. Тендери вже опубліковано на всі ноутбуки. Середня вартість одного ноутбука з урахуванням податку на додану вартість становитиме 18 122 гривні. На сьогоднішній день до українських шкіл передали 14 642 ноутбуки.

Як писав KHARKIV Today, 21 квітня Кабінет Міністрів України затвердив субвенцію регіонам на закупівлю ноутбуків для шкіл. 6 травня голова Харківської обласної державної адміністрації підписала розпорядження про розподіл цієї субвенції.. Департамент науки та освіти ХОДА збирав інформацію про кількість комп'ютерів у школах, субвенцію розподілили після моніторингу.

Насамперед ноутбуки купують школам, де кількість учнів становить не менше 250, або опорним закладам з кількістю отримувачів освіти без урахування філій — понад 200. У другій черзі — школи, де не менше 100 учнів, до третьої потрапили школи, де менше 100 учнів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.