Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скільки Харків витратив на підтримку ЗСУ: офіційна інформація

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Цього року з бюджету витратили понад 134 мільйони гривень.

На цей рік видатки збільшили на 12 мільйонів гривень.

Із початку повномасштабної війни із бюджету Харкова спрямували 256 мільйонів гривень на підтримку українських військових. Про це повідомив харківський міський голова Ігор Терехов в інтерв'ю проєкту "Вісті. Тема дня".

"Дві цифри. За минулий рік із міського бюджету ми перерахували 122 мільйони гривень на підтримку наших військових. Це живі кошти. За цей рік, який зараз іде, — 134 мільйони. Так, ми це не афішуємо. Але цифри говорять самі за себе. Це наш обов'язок. При всьому цьому, ми працюємо так, щоб скоротити наші зобов'язання боргові. Ще одне дуже важливе для нас, і працюю над цим", — сказав Терехов.

За словами Терехова, Харків продовжує сплачувати кредити. По яких саме сферах сплачуються борги, міський голова не уточнив.

"У Харкові кредитний рейтинг перевищує зараз кредитний рейтинг України, держави. Це вперше за все життя і історію. Тому я зараз не можу сказати, але ви побачите дуже потужні кроки, які будуть ще укріпляти наш кредит довіри, кредитний рейтинг. Що стосується нашої кредитної спроможності, фінансової спроможності, дуже ретельно до цього ставлюся, і моя команда дуже скрупульозно до цього ставиться. Час війни. Ми гасимо муніципальну позику. Ми скорочуємо наші зобов'язання, бо ми розуміємо, що нам потрібно буде потім наростити їх. Тому ми так тримаємо баланс бюджету, щоб робити певні речі", — сказав Терехов.

Як писав KHARKIV Today, на аукціон уперше виставили кредит з атракціонами парку Горького, серед яких — колесо огляду, та більше ніж 60 000 квадратних метрів нерухомості в центрі Харкова. Продавати атракціони та нерухоме майно не будуть, на продаж виставлено тільки право вимоги за кредитом.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.