Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скільки жителів Харківської області записалися на вакцинацію

Одной из первых от коронавируса привилась редактор KHARKIV Today. 
Зараз окрім медиків прищеплюють від COVID-19 громадських діячів і поліцейських.

Записатися на вакцинацію жителі Харкова і області можуть через "Дію" і за телефоном.

Близько 20 тисяч жителів Харківської області записалися до листа очікування на вакцинацію від коронавірусу. В регіоні хочуть розширити число тих, кому можна робити щеплення. Про це повідомив заступник директора департаменту Харківської обласної державної обласної адміністрації Геннадій Бондарчук.

"Прищеплюються співробітники поліції ... Співробітники сфери освіти поки не вакциновані, вони не входять ні до першої, ні до другої хвиль. Ми направили відповідне звернення до Міністерства охорони здоров'я, щоб розширити учасників хвиль вакцинації і робити коло вакцинованих більше", — розповів він .

Чиновник додав, в регіоні від коронавірусу вакцинували близько 40 громадських діячів, зокрема, журналістів.

15 березня в Міністерстві охорони здоров'я повідомляли, що до листа очікування на вакцинацію від коронавірусу записалися 258 663 жителі України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Це краще, ніж двостороння пневмонія ". Як харків'яни роблять щеплення від коронавірусу

Нагадаємо, з початку вакцинації в Харківській області індійською вакциною Covishield прищепили 2149 чоловік. Всього в регіоні є 30 400 доз вакцини, нею можна прищепити 15 200 чоловік.

Як писав KHARKIV Today, запис на вакцинацію в Україні стартував 1 березня. Лист очікування вакцинації від коронавірусу заробив на порталі "Дія",  записатися можна також зателефонувавши до контакт-центру з протидії коронавірусу. Коли підійде черга, тим, хто очікують в електронній черзі, запропонують записатися до пункту щеплень, обравши конкретну дату і час візиту.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.