Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скільки медиків для боротьби з коронавірусом не вистачає в Харківській області

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Найбільший дефіцит в регіоні — по лікарях.

У Харківській області розширюється госпітальна база, тому потрібно збільшувати кадровий склад.

Станом на 9 квітня в Харківській області не вистачає 1 943 медика. З них 775 — лікарів, 774 — середнього медичного персоналу та 394 — молодшого медичного персоналу. Про це повідомив виконувач обов'язків директора департаменту охорони здоров'я Ігор Волченко.

"На сьогоднішній день укомплектованість госпітальної бази медичним персоналом в закладах, які надають допомогу хворим на COVID, становить: лікарі — 75,6%, середній медичний персонал — 87%, молодший медичний персонал — 89% Дефіцит кадрів через розширенням госпітальної бази становить: лікарі — 775 чоловік, середній медичний персонал — 774 чоловік, молодший медичний персонал — 394. Проводиться робота з кадрами, шукаємо кадри", — сказав Волченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська область увійшла до "червоної" зони карантину

Як писав KHARKIV Today, 5 квітня в Харківській області відкрили для прийому пацієнтів з коронавірусом шпиталь ветеранів війни. У перший день до нього доставляли пацієнтів з легким перебігом коронавірусу, проте вже наступного дня сюди стали приїжджати "швидкі". Вже 6 квітня в ньому проходили лікування 105 пацієнтів (всього в госпіталі — 120 ліжок), одна людина перебувала на апараті штучної вентиляції легенів. Працювали 83 концентратори.

Дату відкриття Харківської обласної травматологічної лікарні для прийому пацієнтів з коронавірусом не називають, відзначаючи, що її відкриють, коли буде потреба.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.