Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скандальний голова Держекоінспекції у Харківській області звільняється

Евгений Оберемок. Фото: KHARKIV Today
Євген Оберемок двічі обіймав цю посаду.

Євген Оберемок подав декларацію перед звільненням.

Вдень 3 серпня документ з'явився на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Декларація Євгена Оберемка перед звільненням з посади начальника Держекоінспекції у Харківській області охоплює період з 1 січня до 2 серпня 2021 року.

Згідно з документом, Євген Оберемок разом з дружиною мають право безкоштовно користуватися чужою квартирою у Харкові площею 45,6 кв. м., також у нього є право користуватися будинком батька у Люботині площею 77,2 кв.м. У подружжя  Оберемків є квартира у Коропові (Зміївський район) площею 74,1 кв.м. і майже 8 соток землі у цьому ж населеному пункті, також є ще 12 соток землі у Зміївському районі. Дружина володіє ще нежитловим приміщенням у Харкові площею 98,9 кв.м.

У декларації зазначено, що начальник Держекоінспекції у Харківській області має право користуватися автомобілем Toyota Land Cruiser 150 2018 року випуску, який належить його батькові.

Євген Оберемок відзвітував — з початку року отримав більше 205 тисяч гривень зарплати, готівкою він зберігає десять тисяч доларів. Дружина не надала інформацію про доходи від заняття підприємницькою діяльністю, у неї є десять тисяч доларів і 170 тисяч гривень готівкою.

У червні на сесії Харківської облради депутати схвалили звернення до голови Держекоінспекції України Андрія Мальованого. Йдеться про незадовільну роботу голови Держекоінспекції у Харківській області Євгена Оберемка та ініціювання розгляду питання про невідповідність займаній посаді.

Нагадаємо, Євгенія Оберемка звільняли з Держекоінспекції у Харківській області у грудні 2019 року. На посаду його призначили 26 жовтня 2018 року. До цього Євген Оберемок займав посаду начальника Держгеокадастру у Харківській області.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.