Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Син Кернеса запрошує на відкриття меморіальної дошки батькові

Фото: Харьковский горсовет
Меморіальну дошку п'ятому меру Харкова встановлять на будівлі мерії.

Кирило Кернес запрошує вшанувати пам'ять п'ятого мера Харкова Геннадія Кернеса і покласти квіти.

У день міста 23 серпня відкриють меморіальну дошку Геннадію Кернесу. На захід запрошують усіх охочих. Просять прийти вранці до будівлі міськради, вшанувати пам'ять, покласти квіти. Про це повідомив депутат Харківської облради Кирило Кернес у своєму Facebook.

Син Геннадія Кернеса розповів, що скульптор Олександр Рідний точно відобразив на меморіальній дошці характер п'ятого мера Харкова і ті знакові об'єкти міста, які так багато для нього значили.

"Сквер "Стрілка" — одна з перших реконструкцій зелених зон, за яку взявся Геннадій Адольфович. Колесо огляду — символ парку Горького, найкращого парку України". "Україна, що летить". Станція метро "Перемога", — написав Кирило Кернес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Додати хитринку ". Скульптор розповів, як працював над меморіальною дошкою Кернесу

Нагадаємо, п'ятий мер Харкова Геннадій Кернес помер 16 грудня 2020 року у клініці "Шаріте" (Берлін). На сесії Харківської міськради 24 лютого депутати внесли зміни до положення про звання "Почесний громадянин Харкова", щоб його могли посмертно отримувати міські голови. 14 липня депутати ухвалили рішення присвоїти звання почесного громадянина Харкова Геннадію Кернесу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.