Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Сім'я Тація обурена реакцією харків'ян і просить не називати вулицю на честь ректора

Фото: KHARKIV Today.
Дружина і доньки просять міську раду зупинити обговорення перейменування вулиці Студентської.

Сім'я колишнього ректора юридичного університету Василя Тація опублікувала звернення до міської ради і тих, хто ініціював перейменування. 

За два тижні до закінчення голосування дружина і діти Тація просять зупинити процедуру голосування. Причина - обговорення перейменування вулиці Студентської на вулицю Тація було суб'єктивним, коментарі - "обурюючими і некоректними". Відкритий лист розміщений на офіційній сторінці НЮУ і у соціальних мережах. 

"Сім’я академіка Тація Василя Яковича звертається до Харківської міської ради, як представника громади та до громадськості загалом з цим листом, яке просимо опублікувати як відкритий лист... Строк подачі пропозицій (зауважень) з 27 березня 2023 року по 28 травня 2023 року. Цей строк добігає кінця, разом з цим останнім часом у відкритих джерелах соціальних мереж та у месенджерах стали ширитися заклики до голосування "проти перейменування". Обурюючі та некоректні мотиви, якими обґрунтовані такі заклики, а також коментарі до відповідних публікацій, які мають ознаки суб’єктивної, надуманої та неприязної оцінки, вимусили рідних заради світлої пам’яті батька та чоловіка звернутись до суспільства та міської ради з проханням припинити громадське обговорення та зняти питання про перейменування вулиці Студентської на честь Тація Василя Яковича", - йдеться у зверненні.

Рідні ректора, Людмила, Лариса й Оксана Тацій, подякували колективу НЮУ, який звернувся до міськради з проханням про перейменування і вибачилися перед тими, хто підтримував цю ідею.

Опівдні 12 травня більшість харків'ян, які взяли участь у голосуванні щодо перейменування вулиці Студентської, висловилися проти. Із 19 000 респондентів "за" проголосували 42%, проти 58%. Більшість коментарів на сайті міськради стосувалися ідеї перейменувати саме вулицю Студентську, адже вона ніяким чином не підпадає під декомунізацію і присвячена усій студентській спільноті Харкова, а тому має залишатися на мапі міста.

Раніше KHARKIV Today писав, що харків'яни просять не чіпати вулицю Студентську.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.