Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Штурмових підрозділів для наступу на півночі Харківщини немає — Синєгубов

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Кількість обстрілів прикордоння дещо зменшилася, штурми на Куп'янському напрямку тривають.

Штурмових підрозділів із півночі на даний момент немає, однак ситуація може змінитися.

Наразі кількість російських обстрілів по прикордонних територіях Харківщини дещо зменшилася, оскільки українська армія вражає ворожі повітряні цілі. Окупанти продовжують атакувати Синьківку й Табаївку на Куп'янському напрямку, аби покращити своє положення, проте успіху не мають. Атаки проводять хвилями. При цьому, штурмових підрозділів із півночі для наступу на Харківщину зараз не фіксують. Про це повідомив "Суспільному" голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Якщо порівнювати минулий тиждень, то — так, ми спостерігаємо спад. Дещо менше обстрілів прикордонних населених пунктів, дещо менше обстрілів керованими авіабомбами. Тобто ворог менше застосовує об'єктивно цей вид озброєння, але це — результати виключно роботи наших Збройних сил і уражень тих повітряних ворожих цілей, літаків, які були найближчими, останніми тижнями. Наразі жодних штурмових підрозділів, які би ворог використовував саме для проведення наступу із півночі на нашу територію, їх там не виявлено. Однак це не означає, що ситуація не зміниться завтра чи на наступний день. Тому ми маємо бути 24/7 готовими до будь-яких викликів", — сказав Синєгубов.

Ситуацію на Куп'янському напрямку Олег Синєгубов називає складною. Він пояснив, що затишшя на кілька днів тут трапляються, коли росіяни втрачають боєздатність та проводять ротації. 

Як писав KHARKIV Today, 27 лютого російські військові 13 разів атакували позиції української армії у Куп'янському районі. Удень 28 лютого по центру Куп'янська ударили ФАБами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.