Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Шоумен Притула розповів про плани на Харків

Обіцяну заяву він розмістив на своєму YouTube-каналі.

Притула спростував інформацію про своє бажання боротися за пост мера Харкова, але більша частина його промови була про проблеми міста і дуже скидалася на передвиборну.

Політик і шоумен Сергій Притула розвіяв чутки і повідомив про те, що не братиме участь у виборах Харківського міського голови. Про це він розповів на своєму YouTube-каналі сьогодні, 17 травня.

Свою заяву шоумен почав з історичної довідки про Харків і видатних людей, та події, які так чи інакше пов'язані з містом. Після цього розповів про проблеми Харкова, які проілюстрував фотографіями. Потім дав оцінку вже всім відомим кандидатам на посаду міського голови і тільки після цього повідомив, що він в мери Харкова не не йде і навіть не збирався.

"Останнім часом країною ходять чутки про те, що я буду балотуватися на пост Харківського міського голови. І ось сьогодні прийшов час сказати чесно і відверто: я — ні. Я не кандидат на посаду Харківського міського голови! І я навіть не збирався", — сказав Притула.

Також шоумен сказав, що не знає, хто "кинув у маси" ідею про його участь в мерських виборах і хто розвісив по місту білборди з його фотографією і слоганом "Нам тут жити". При цьому виявилося, що Притула добре знає "історію питання". Він розповів про фейкові групах в соцмережах, де вперше з'явилася інформація про його бажання поборотися за посаду Харківського міського голови.

"Я переконаний, що міським головою Харкова має бути людина, яка живе в Харкові. Я, Сергій Притула, живу в Києві. Я тут живу! І у мене зовсім інші плани", — заявив шоумен і закликав не вірити "сліпо всьому, що чуєте або читаєте і ретельно перевіряти інформацію ".

Нагадаємо, білборди з'явилися в Харкові в кінці минулого тижня. У регіональному офісі партії "Голос" заявили, що не мають до них ніякого відношення.

Ймовірне висунення Сергія Притули в мери Харкова прокоментував Сергій Жадан під час свого концерту в Краматорську.

"Я поважаю Сергія, знайомий з ним, але не знаю, чи можна розглядати ці борди як свідчення того, що він буде балотуватися в мери Харкова. Кілька днів тому я питав у нього про це. Він висловився про це негативно", — розповів Сергій місцевому виданню Kramatorsk post.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.