Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Шотландія подарувала Харкову три рятувальні автівки (фото)

Фото: ГУ ДСНС у Харківській області
У місто надійшли автоцистерни та позавшляховик.

Харківський гарнізон Державної служби України з надзвичайних ситуацій отримав три рятувальні автівки — дві пожежні автоцистерни на базі Scania та один позашляховик Mitsubishi L200.

Допомога надійшла від шотландської благодійної асоціації SERA. В машинах є протипожежне та спеціальне обладнання, велика цистерна і потужний насос. Про це повідомили у Головному управлінні Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

"Автомобілі Scania — високоспеціалізовані транспортні засоби, які відрізняються своєю надійністю і ефективністю. Вони укомплектовані протипожежним та спеціальним обладнанням і спорядженням та до останнього перебували на озброєнні у вогнеборців Великобританії. Мають цистерну на 1800 літрів води та потужний відцентровий водяний насос Godiva Fire Pumps", — розповіли у ГУ ДСНС,

Рятувальники Харкова будуть використовувати автомобілі при забезпеченні цивільного захисту мешканців під час війни.

За інформацією ГУ ДСНС у Харківській області, шотландська асоціація SERA складається з волонтерів. Допомагає екстреним службам у Молдові, Україні, Румунії та Сербії. Надає обладнання для порятунку життя та проводить навчання.

"Вони збирають, переобладнують вживане пожежне обладнання та дарують його пожежним службам за кордоном разом із професійним навчанням", — пояснили у ГУ ДСНС.

Як писав KHARKIV Today, США передали теплоенергетикам Харкова дві аварійні машини та 1200 метрів труб для заміни ділянки магістрального трубопроводу. Працювати на автівках будуть співробітники управління ремонтів комунального підприємства "Харківські теплові мережі".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.