Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Щодня до Харкова повертаються 2000 осіб

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Мешканці Харкова приїжджають із евакуації потягами.

"Укрзалізниця" додає поїзди у харківському напрямку через попит охочих повернутися до Харкова.

Щодня до Харкова повертаються з евакуації 2000 людей, ця цифра збільшується з кожним днем. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"По місту Харкову повертаються. Ми вчора спілкувалися з керівництвом "Укрзалізниці". Вони додають необхідні вагони до поїздів, що прямують до Харкова з львівського напрямку. У нас десь приблизно щодня нині повертається близько 2000 осіб. І ця цифра щодня збільшується. Люди справді стали повертатися в саме місто Харків, в область", - сказав Синегубов.

Однак у Харкові, незважаючи на відносну тишу, залишається загроза обстрілу. Окрім того, окупанти мінують території Харківської області. Тож мешканців закликають бути обережними.

"Ми також проводимо евакуацію, але дуже точково, невеликими колонами. Орієнтуємо людей вже на місці, безпосередньо заздалегідь цього не анонсуючи, — пояснив Олег Синегубов. — У нас ще є ризики артилерійських обстрілів, ракетних обстрілів із реактивних систем залпового вогню по самому місту Харкову".

Як зазначив голова Харківської обласної військової адміністрації, мешканці, які повернулися з евакуації, чекають запуску інфраструктури.

Нагадаємо, з понеділка 16 травня на маршрут вийдуть автобуси та тролейбуси. Перші два тижні проїзд у міському транспорті буде безкоштовним. З суботи 21 травня почнуть курсувати трамваї №3 та №14, з 26 травня — №20 та №27.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.