Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Що відбувається у Харківському зоопарку через 100 днів після відкриття

Cуматранский орангутан. Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Зараз у зоопарку понад тисячі різних видів тварин.

У планах привезти до зоопарку білих ведмедів, шимпанзе і кенгуру.

За 100 днів зоопарк відвідали тисячі жителів Харкова та області. Про це повідомив директор Харківського зоопарку Олексій Григор'єв.

"Ці 100 днів багато чому нас навчили. Ми зрозуміли, як краще прибирати територію, як організувати режим дня тварин залежно від їх характеру та особливостей. Тваринам жити стало краще, адже співробітники можуть задовольнити усі потреби вихованців", — розповів директор зоопарку.

За словами Григор'єва, зараз у зоопарку понад тисячу різних видів тварин та розроблено план розвитку їхньої популяції спільно з місцевими вченими і фахівцями Європейської асоціації зоопарків та акваріумів. Також Харківський зоопарк бере участь у програмі зі збереження різних видів тварин, серед яких амурські тигр та леопард.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кіт з Харкова припав до душі Брітні Спірс

Незалежно від настання холодів, у зоопарку можна буде побачити всіх тварин, окрім ведмедів, які готуються до сплячки.

"Японські макаки навіть за мінус 5 градусів почуваються абсолютно комфортно. Любить гуляти на снігу наш слон Аун Нейн Лей. Навіть африканські леви люблять сніг. Для тигра Єлисея улюблені забави пов'язані з водою — снігом, дощем. Тобто, якщо погода не критична, немає сильних снігопадів, заморозків, штормових вітрів, то тварини гуляють. Тільки тривалість прогулянок залежить від виду. Великі тварини замерзають не так швидко", — пояснила речниця зоопарку Жанна Сусло.

У тварин завжди відкрита перегородка між внутрішнім та зовнішнім вольєрами, щоб вони могли самі вибирати, де їм перебувати — усередині приміщення чи на вулиці.

Прессекретарка зоопарку уточнила, що всі експозиційні зони зоопарку, крім тераріуму, відкриті. Частково працює "Світ узбережжя", де поки що живуть перші в Україні три самки пінгвінів Гумбольдта — Агата, Маргарет та Шарлотта. За словами Жанни Сусло, їхню популяцію планується збільшити, а в майбутньому в цій частині з'являться білі ведмеді.

Олексій Григор'єв розповів, у планах — привезти до зоопарку шимпанзе та кенгуру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Харкова привезли десятки альпак

У зоопарку зазначили, що процес адаптації відбувається для тварин комфортно. Вони звикають до відвідувачів. Вперше за час реконструкції лев Річард та слон Аун Нейн Лей відзначили свої дні народження у колі гостей. Також у зоопарку відновили традицію проводити конкурси та різноманітні заходи, щоб діти і дорослі могли взяти участь у житті зоопарку. Вхід відкритий з 9:00 до 15:30. Залишити територію зоопарку потрібно до 17:00.

Нагадаємо, 23 серпня Харківський зоопарк прийняв перших відвідувачів після реконструкції.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.