Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Що побудують у Харківській області за президентською програмою наступного року

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Проєкти обіцяють виконати з урахуванням вимог інклюзії, доступності та енергоефективності.

Йдеться про школи, дитсадки та спортивні заклади.

Стан підготовки проєктів, реалізація яких планується за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" у 2022 році Харківській області, розглянули в облдержадміністрації.

"У 2022 році у рамках програми Президента України Володимира Зеленського ми розраховуємо реалізувати ряд проєктів. Це реконструкція та будівництво п'яти шкіл, п'яти дитячих садків і семи спортивних закладів. Ці будівлі повинні бути не тільки функціональними, але і сучасними. Такими, щоб у них хотілося зайти, і не хотілося виходити. Саме тому важливо, щоб у проєктах були враховані найменші деталі. Зараз є ряд зауважень до поданої документації. Їх необхідно виправити у найкоротші терміни. У вас є на це тиждень", — попередив Олександр Скакун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент пообіцяв Харкову урбан-парк, як у Києві

За словами заступника голови Харківської облдержадміністрації Михайла Харнама, проєкти повинні передбачати благоустрій територій та дизайнерські рішення — аж до колірної гами кожного з об'єктів.

"Кімнати, коридори, харчоблоки, санвузли, ліфти ... Все має бути зроблено з урахуванням вимог інклюзії, доступності та енергоефективності", — зазначив Михайло Харнам.

Представники проєктних організацій і голови громад отримали доручення щодо змін, які необхідно внести до проєктів, і граничні терміни виконання робіт.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.