Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Щеплення на ринку і у терміналі: де шукати пункти вакцинації у Харкові

Пункт вакцинации в терминале на Холодной Горе. Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
У регіоні зробили понад 1,3 мільйона щеплень.

Харківській області поставили план на листопад із вакцинації проти COVID-19 у кількості 25 000 маніпуляцій щодня. Поки що максимум було 23 414 щеплень протягом доби.

Для виконання "мінімуму" у місті відкривають нові пункти вакцинації у найнесподіваніших місцях: на ринках, біля станцій метро, ​​в автобусному терміналі та аптеці. У роботі вже точки на Кінному та Центральному ринках, ринку "Соллі" біля станції метро "Героїв Праці", ринку "Платформа" біля станції метро "Індустріальна", на ринку "ХТЗ" та в автобусному терміналі на Холодній горі. Також мобільний пункт вакцинації працює біля станції метро "Університет", щепитися можна і в аптеці на вулиці Сумській, 59.

Черг ніде немає, іноді на клієнта мобільні бригади чекають по 30-40 хвилин. Хоча процес вакцинації тут відбувається швидше, ніж у поліклініках. Розповідаємо та показуємо, як знайти пункти вакцинації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кого найчастіше щеплюють проти коронавірусу в Харкові

На Кінному ринку пункт вакцинації розташований у "молочному крилі", до нього ведуть покажчики. Щоб зробити щеплення на Центральному ринку, потрібно зайти через вхід, протилежний головному фасаду (з боку річки) і пройти на другий поверх. На Холодногірському терміналі охочим вакцинуватися варто шукати будівлю адміністрації.

Не забудьте взяти з собою паспорт та телефон за наявності декларації із сімейним лікарем, а у разі відсутності — ще й ідентифікаційний код.

Нагадаємо, за щепленням можна сходити в "Епіцентр"

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.