Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще в одному харківському виші з'явився мовний омбудсмен

Наталя Щербак. Фото: ХНПУ ім. Сковороди
Уповноваженою з питань функціонування державної мови стала Наталя Щербакова.

Мовний омбудсмен слідкуватиме за використанням державної мови в університеті.

30 січня учена рада Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди ухвалила рішення про запровадження уповноваженої особи з питань функціонування державної мови. Нею стала завідувачка кафедри української мови імені професора Л.А. Лисиченко, кандидат філологічних наук, доцент Наталя Щербакова. Про це повідомили  у ХНПУ ім. Сковороди.

"Завдання уповноваженої особи передусім полягають у захисті права здобувачів вищої освіти всіх рівнів на отримання освітніх послуг державною мовою й усунення перешкод та обмежень у користуванні державною мовою; в активній популяризаторській і просвітницькій діяльності, як-от створення умов для покращення рівня володіння українською мовою для всіх охочих", — розповіли у виші.

Для того, щоб покращити рівень володіння державною мовою, у Харківському педуніверситеті ім. Сковороди відкрили курси з української мови.

щ
Наталя Щербак. Фото: ХНПУ ім. Сковороди

Як писав KHARKIV Today, у січні у Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна призначили уповноваженого з питань державної мови (на громадських засадах). Ним став Микола Філон — кандидат філологічних наук, завідувач кафедри української мови, заступник декана філологічного факультету з наукової роботи.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.