Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще одну ділянку траси у Харківській області відремонтують дорожники

Фото: САД в Харьковской области
Капітально ремонтувати будуть ділянку дороги від села Новий Коротич до селища Пісочин.

Протяжність ділянки, яку планують відремонтувати, складе 8,8 кілометра.

На ділянці траси Київ — Харків — Довжанський від села Новий Коротич до селища Пісочин проведуть капітальний ремонт. Ремонтні роботи розпочнуться наприкінці вересня або початку жовтня. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

"Скоро плануємо почати капітальний ремонт  першої категорії дороги М-03 Київ — Харків — Довжанський на ділянці км 463 + 400 — км 472 + 218 протяжністю 8,8 кілометра (від села Новий Коротич до селища Пісочин). Наприкінці минулого тижня у Службі автомобільних доріг пройшла робоча нарада з технічних питань, обсягів і послідовності виконання ремонтних робіт на об'єкті", — пояснили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трасу Київ — Харків тепер не впізнати 

Капремонт ділянки траси Київ — Харків — Довжанський обговорювали представники Служби автомобільних доріг у Харківській області, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, фірми "Автомагістраль-Південь", компанії "Техексперт Інжиніринг". Про обсяги робіт і терміни виконання поки не повідомляється.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові почали ремонтувати Об'їзну дорогу (траса Київ — Харків — Довжанський від селища Пісочин до Роганського житлового масиву і під'їзд до аеропорту "Харків" від Роганського житлового масиву до селища Безлюдівка) у квітні. До кінця 2021 року обіцяють відремонтувати 40 кілометрів дороги.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.