Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще 500 харків'ян повідомили про знищені під час війни квартири

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
До ЦНАПів звернулося 1500 мешканців міста.

Компенсувати збитки має держава.

У Центрі наданнях адміністративних послуг Харкова прийняли близько 1500 повідомлень про частково пошкоджене або повністю зруйноване майно мешканців Харкова через війну. Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі ЦНАПу.

"Вся інформація, яку ви подаєте, вноситься до бази. Згодом держава компенсуватиме збитки українців відповідно до рішення спеціальної комісії", — пояснили у ЦНАПі.

Зазначимо, станом на 13 липня у ЦНАПі було прийнято 953 заяви про пошкоджене або зруйноване майно.

Подати таку заяву, окрім центрів надання адмінпослуг, можна у застосунку та на порталі "Дія". На початку липня Міністерство цифрової трансформації України повідомляло про отримання 225 000 таких заяв. Зокрема, 217 662 заяв українці подали через застосунок "Дія", 3828 — через портал "Дія" та 4106 — у центрах надання адмінпослуг. Цифр у розрізі регіонів немає.

Знайти посилання на розділ про пошкоджене майно на порталі "Дія" можна за посиланням тут.  Для того, щоб подати заяву, необхідний паспорт, ідентифікаційний код та номер телефону. Крім того, треба знати дату пошкодження та площу майна. Бажано підтвердити інформацію про пошкодження фотографіями.

Нагадаємо, з 2 червня у центрах надання адміністративних послуг Харкова можна подати заявку про знищення чи пошкодження майна внаслідок війни. Усім жителям, у яких пошкоджено чи зруйновано житло через обстріли, видадуть цифрову довідку.

Як писав KHARKIV Today, за кількістю тотальних руйнувань Харківська область знаходиться на другому місці в Україні.  Найбільше руйнувань через війну зафіксовано в Донецькій, Харківській та Київській областях. Зруйнована третина житлового фонду Харкова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.