Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Серп і молот знесуть із будівлі Харківської міськради

Думки юрдепартаменту Харківської міськради та мера Харкова щодо демонтажу радянського герба не збіглися.

Замість серпа і молота на будівлі Харківської міськради установлять герб Харкова.

Радянський герб із серпом і молотом приберуть з будівлі Харківської міської ради. Про це повідомив директор департаменту з питань інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міської ради Юрій Сидоренко.

"Мер міста Ігор Терехов уже давно прийняв рішення, що герба радянської України, що не існує, на будівлі міської ради не буде. І також давно вирішив, що на будівлі, з якої здійснюється управління містом, буде герб міста-героя Харкова. Що дуже логічно, — написав Сидоренко на своїй сторінці Facebook. — Сьогодні Ігор Терехов дав завдання, щоб відповідні роботи почалися найближчим часом".

Нагадаємо, напередодні юридичний департамент міськради дав відповідь депутату Галині Куц, у якій назвав серп і молот художньою роботою, через що його демонтаж буцімто неможливий.

"На жаль, змушений констатувати, що колеги з цього департаменту відповіли, керуючись буквою, але не духом закону", — зазначив Юрій Сидоренко.

Як писав KHARKIV Today, 30 червня депутатка Харківської обласної ради Галина Куц отримала відповідь на депутатське звернення до очільника Харківської міської ради Ігоря Терехова щодо необхідності демонтажу з будівлі міської ради радянського герба з серпом та молотом. У відповіді зазначалося, що демонтувати його неможливо, оскільки це твір мистецтва.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.