Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Сергій Жадан отримав швейцарську премію — гроші витратить на волонтерські потреби

Фото: facebook.com/serhiy.zhadan
10 тисяч швейцарських франків підуть на покупку транспорту.

Харківський письменник Сергій Жадан отримав престижну швейцарську Премію свободи від німецької фундації Франка Ширрмахера,

Про це Жадан повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Премія свободи цього року вручається вперше, разом із основною премією, яка присуджується фундацією відомого німецького журналіста "для вшанування відомих особистостей та їхньої роботи чи справи всього життя за "визначні досягнення". Грошова частина нагороди становить 10 тисяч швейцарських франків (трохи більше ніж 10 тис. доларів).

"Дякую організаторам за цей жест підтримки України — для нас сьогодні увага і підтримка світу справді дуже важливі. Грошова складова премії — 10 000 швейцарських франків — з радістю віддам на волонтерські потреби: куплю пару бусів для добрих людей", — написав Жадан.

З початку війни на Донбасі у 2014 році письменник і музикант займається волонтерською діяльністю, допомагає військовим та цивільним. З початку повномасштабного вторгнення Росії Сергій Жадан залишається у Харкові, допомагає містянам та армії як волонтер. Як писав KHARKIV Today, комітет літературознавчих наук польської академії наук висунув харківського письменника Сергія Жадана на Нобелівську премію з літератури.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.