Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Секретарю РНБО радить колишній заступник голови Харківської обладміністрації

Вадим Даниелян. Фото: ХОГА
Вадим Данієлян — один з восьми радників Олексія Данілова.

Після звільнення з посади заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян хотів стати радником секретаря РНБО.

У секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олексія Данілова 8 радників. Серед них — ексзаступник голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян і колишній держсекретар Міністерства закордонних справ Андрій Заяць. Про це сказано у відповіді РНБО на запит інформаційного агентства "Українські новини".

У листопаді 2019 року Вадим Данієлян звільнився з посади заступника голови Харківської обласної державної адміністрації та подав декларацію в якості радника секретаря РНБО.

Документ: "Українські новини"
Документ: "Українські новини"

У Харківській облдержадміністрації часів Юлії Світличної Вадим Данієлян займався питаннями ЖКГ, містобудування, архітектури, енергетики, розробки і використання газових і нафтосховищ. До цього працював заступником голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Раніше Вадим Данієлян працював першим заступником начальника і начальником Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Нагадаємо, працювати у РНБО хотіла і Юлія Світлична. Ще на посаді голови Харківської обласної державної адміністрації вона подавала декларацію в якості кандидата на посаду заступника секретаря РНБО.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.