Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 травня, 2021 - 12:56

Щоб не вирубали: харків'ян кличуть рахувати дерева у парку Горького

Фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today
За словами екоактивістів, дерева знищують вночі по кілька штук і відразу викорчовують пні.

Йдеться про ту частину парку, де планують будувати футбольні поля.

У суботу, 15 квітня, в парку Горького пройде інвентаризація дерев. Їх пронумерують і внесуть до реєстру. Про це повідомили у "Зеленому фронті".

"Дерева знищують по кілька штук у темний час доби і відразу ж викорчовують пні. Тожм довести, що дерева вирубали, досить складно. Том у"Зелений фронт" звертається за підтримкою до харків'ян. Ми просимо вас взяти участь в інвентаризації дерев тієї частини парку, на якій міська влада планує будувати футбольні поля. Із вашою допомогою ми пронумеруємо і занесемо до відповідного реєстру кожне дерево, яке хочуть знищити. Отримана таким чином інформація про кількість, вік, породу і стан, в якому в даний час знаходяться дерева, дасть нам можливість боротися за їх збереження", — пояснили екоактивісти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Птахів із Харківського зоопарку переселили у літню резиденцію

Усі, хто бажає взяти участь в інвентаризації дерев, можуть прийти з 11:00 до 13:00 на автомобільну парковку біля  футбольних полів парку Горького (координати 50.021436, 36.248419 на Google-карті). Потрібно одягнутися для роботи з малярською фарбою, взяти питну воду, невеликий запас води для миття рук, рулетку, кулькову ручку і гарний настрій. Організатори просять дотримуватися карантинних обмежень під час інвентаризації. Контактні телефони: 095 87 500 85 067 577 23 72.

Нагадаємо, у Саржиному яру посадять дерев і чагарників на мільйон гривень. Зокрема, там з'являться туї, верби і троянди.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.