Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Що обіцяють підприємцям, якщо в Харкові оголосять локдаун

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У міськраді обіцяють перші виплати.

Держава обіцяє підприємцям вісім тисяч гривень, Харківська міськрада — компенсувати різницю між середньою зарплатою і виплатами від держави.

Підприємці отримають виплати з державного бюджету і бюджету територіальної громади Харкова, якщо посилять карантин. Про це повідомив секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

За його словами, компенсацію дадуть підприємцям, діяльність яких обмежать, якщо Харків опиниться в "червоній" зоні. Держава виплатить їм по 8 тисяч гривень, решту коштів — місто.

"Підприємці не повинні страждати. Ми візьмемо середню заробітну плату по області, віднімемо 8 тисяч гривень і компенсуємо різницю", — пояснив Ігор Терехов.

Секретар Харківської міськради уточнив, що зараз важливо знизити зростання захворюваності, тому потрібно носити маски, користуватися деззасобами, дотримуватися соціальної дистанції, норм заповнюваності залів в театрах, кінотеатрах і інших запобіжних заходів.

Відзначимо, за даними Головного управління служби статистики в Харківській області, в січні середня зарплата в регіоні становила 10 364 гривні.

Ігор Терехов додав, якщо Харків опиниться у "червоній" зоні — обмежувальні заходи будуть залежати від рівня захворюваності, але транспорт продовжить курсувати.

"Я категорично проти закриття метрополітену, в якій би зоні ми не були. При цьому ми повинні дотримуватися всіх епідеміологічних заходів в міському електротранспорті та маршрутних автобусах, де велике скупчення людей. На жаль, ми перейшли до "помаранчевої" зони, але інші області і міста увійшли до неї раніше. Це говорить про те, що ми правильно виконуємо всі запропоновані заходи", — розповів секретар міськради.

Нагадаємо, до кінця червня минулого року за грошовою допомогою до Харківського обласного центру зайнятості звернулись близько 14 тисяч підприємців.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.