Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще один "смотрящий" за Харківським СІЗО потрапив під підозру

Фото: Нацполиция
За інформацією слідства, 39-річний заарештований наповнював "общак", збуваючи наркотики.

Правоохоронці вважають, що "смотрящий" за корпусом Харківського слідчого ізолятора контролював підтримку ув'язненими "злодійських традицій" і збував їм наркотики.

6 травня неодноразово засудженому за тяжкі та особливо тяжкі злочини 39-річному заарештованому повідомили про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України. Чоловіка призначили так званим "смотрящим" за корпусом Харківського СІЗО. Інформацію про це опублікували на сторінці Департаменту стратегічних розслідувань в Facebook.

"Арештант контролював підтримку ув'язненими "злодійських традицій".А також організував канал постачання наркотиків, які збував серед інших заарештованих. Така протиправна діяльність тільки посилювала впливовість "авторитета" в установі і дозволяла йому підбурювати інших до вчинення нових злочинів. Отримані гроші йшли на поповнення так званого "общака", — розповіли правоохоронці.

"Смотрящого" за корпусом Харківського СІЗО підозрюють за ч. 2 ст. 255-1, ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (встановлення та поширення злочинного впливу в умовах СІЗО, незаконне зберігання та збут наркотиків). Якщо провину чоловіка доведуть, йому загрожує від дев'яти до п'ятнадцяти років за ґратами.

Нагадаємо, в середині березня "смотрящому" за СІЗО Харкова оголосили підозру. Він організовував азартні ігри, збут наркотиків і психотропів, а також призначив "смотрящих" за корпусами СІЗО.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.