Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

СБУ знову проводить навчання в Харківській області

Иллюстративное фото: Владислав Абдула
Антитерористичні навчання проходять сьогодні.

У жителів Харкова і області перевіряють документи і автомобілі.

30 червня координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Харківській області проводить планові антитерористичні навчання. Про це повідомили на офіційній сторінці Facebook Управління СБУ в Харківській області.

"Служба безпеки України просить жителів і гостей міста Харків та Харківської області з розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців", — сказано в повідомленні.

Під час навчань перевіряють документи і автомобілі жителів. Тому СБУ просить носити з собою документи, що засвідчують особу.

Як писав KHARKIV Today, Служба безпеки України почала антитерористичні навчання в Харківській області 14 квітня. Через місяць розпочався наступний етап антитерористичних навчань з використанням військової техніки і радіотехнічних засобів, потім вчення оголосили 23 червня.

У навчаннях беруть участь співробітники Служби безпеки України, підрозділи Національної гвардії України, Нацполіціі, Державної прикордонної служби, Військової служби правопорядку, Харківської обласної прокуратури.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.