Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

СБУ затримала двох інформаторів окупантів, які шпигували за ЗСУ напередодні контрнаступу

Фото: СБУ.
Знайомі з прикордонного Вовчанська працювали на Росію.

СБУ затримала двох інформаторів Росії, які шукали для ворога інформацію про контрнаступ ЗСУ.

Двох поплічників викрили під час стабілізаційних заходів на звільнених територіях Харківської області. Знайомі між собою чоловік та жінка, жителі Вовчанська, приховано збирали інформацію про місця базування та переміщення Сил оборони у прикордонному районі.

"Вони фіксували наслідки російських ракетно-артилерійських обстрілів регіону. Отриману інформацію передавали своєму родичу, який проживає в рф і перебуває "на зв’язку" з російською спецслужбою. Розвіддані потрібні були окупантам для планування та підготовки повторних повітряних ударів по українських об’єктах", - повідомив речник УСБУ Харківщини Владислав Абдула.

Слідчі встановили місцезнаходження і затримали обох зловмисників під час виконання ворожого завдання. Під час обшуків у "парочки" знайшли мобільні телефони, які вони використовували для листування з агресором.

Чоловікові і жінці повідомили про підозру за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану).

Обох підозрюваних узяли під варту.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.