Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

СБУ розкрила головну фінансистку окупантів на Харківщині

Фото: УСБУ.
Жінка втекла з "роботодавцями" після деокупації Куп'янська.

Жителька Куп'янська за власною ініціативою стала розпоряджатися усіма фінансами окупантів.

52-річна жінка на початку повномасштабного вторгнення підтримала російських загарбників і приєдналась до лав місцевої окупаційної адміністрації.

Колаборантка добровільно погодилась на посаду "исполняющей обязанности начальника Управления финансов ВГА Харьковской области". Працевлаштування було оформлено "трудовым договором" та "наказом", виданим гауляйтером Харківщини Ганчевим.

"На цій "посаді" колаборантка брала участь у складанні та виконанні бюджету "временной гражданской администрации Харьковской области". Під керівництвом загарбників вона слідкувала за бюджетом окупованої частини області. Зловмисниця планувала заробітну плату по установам, підприємствам та організаціям державної та комунальної форми власності у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території Харківської області", повідомив речник УСБУ Харківщини Владислав Абдула.

Після декоупації більшої частини території зловмисниця втекла з росіянами, їй заочно повідомили підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.