Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Рятувальник привіз до столиці кота Ізюма з Харківщини

Фото: головне управління ДСНС у Києві
Кіт не відходив від пожежників протягом рятувальної операції.

Протягом десяти днів роботи на звільненій частині Харківщини пухнастик був антистресом для співробітників ДСНС.  

Зведений загін столичних рятувальників напередодні повернувся з Харківщини. Вони приїхали не самі, адже нового друга знайшов собі один із пожежників. Про це повідомили у головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій у Києві.

На деокупованій Харківщині рятувальники зустріли котика. З перших днів до фахівців ДСНС, які працювали у складі зведеного загону, прибився домашній улюбленець, котик, який, мабуть, втратив свою домівку через нашестя росіян. Його історія невідома, проте рятувальники впевнені, що він пережив справжній жах.

Фото: ДСНС
Фото: головне управління ДСНС у Києві

"Він був постійно поруч усі ці десять днів, поки рятувальники розбирали завали та відновлювали цивільну інфраструктуру Харківщини. Йому рятувальники навіть дали оригінальне ім'я Ізюм та прозвали в честь міста, яке наші Збройні Сили відвоювали та звільнили від російської навали. Ізюм ні на мить не залишався без уваги, він був постійно нагодований, напоєний, ну і звісно ж загладжений. Його роль протягом цих десяти днів важко переоцінити, Ізюм був для наших рятувальників своєрідним психологом, адже після побаченого жахіття навколо, можна було завжди підійти до Ізюма, погладити його й забути про все те, що натворили росіяни", — розповіли у ГУ ДСНС у Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Харківщині шукають родину для двох врятованих з-під завалів собак

Фото: головне управління ДСНС у Києві
Фото: головне управління ДСНС у Києві

Рятувальники опитували місцевих жителів у пошуках власників, які до цього утримували та доглядали Ізюма, але так і не знайшли їх, тому один із пожежників вирішив його забрати з собою до Києва, адже кіт постійно був поруч і нікуди не відходив, а кинути його самого хлопці вже не хотіли, бо за ці десять днів сильно звикли до нього.

ДСНСники впевнені в тому, що до нового місця проживання котик швидко звикне та приноситиме радість рятувальнику, який опікуватиметься Ізюмом. Кіт зустрічатиме свого нового друга, коли він буде приходити додому після успішно ліквідованих пожеж та інших надзвичайних ситуацій. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський кіт Степан повернувся в Україну

Фото: головне управління ДСНС у Києві
Фото: головне управління ДСНС у Києві
Фото: головне управління ДСНС у Києві
Фото: головне управління ДСНС у Києві

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.