Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Російський безпілотник пошкодив гуртожиток переселенців у Харкові

Фото: ГУ Нацполіції у Харківській області
Найбільших руйнувань безпілотники наробили в Основ'янському районі.

У місті усувають наслідки обстрілу.

Під час обстрілу Харкова дронами у ніч із 2 на 3 листопада пошкоджень зазнала будівля гуртожитку, де мешкали внутрішньо переміщені особи. Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов.

"Інші влучання прийшлися на СТО та  гуртожиток, у якому проживали переселенці. Також чимало шкоди завдано житловим будинкам — поряд з місцями прильотів будемо ремонтувати дахи", — розповів міський голова.

Окрім того, серйозних руйнувань зазнала будівля Харківського коледжу транспортних технологій (вулиця Гольдбергівська, 77). Для того, щоб демонтувати конструкції, які можуть упасти, зняли контактну мережу. Тому на цій ділянці поки не курсують трамваї №27. У будівлі зруйновані третій і другий поверхи. Наразі частину будівлі вже демонтували. Це потрібно, аби рятувальники могли почати розбирати завали.

За словами мера, інженерні комунікації пошкоджень не зазнали. Проте деякий час для частини Основ'янського району ввели аварійний режим відключення електрики, оскільки потрібно усунути "певні труднощі".

Постраждалих унаслідок обстрілу не було. Однак восьмеро людей, серед них двоє дітей, звернулися до лікарів із гострою реакцією на стрес. Зараз їм надають психологічну допомогу.

з
Коледж на Гольдбергівській. Фото: Ігор Терехов

Як писав KHARKIV Today, у ніч із 2 на 3 листопада окупанти обстріляли чотирма "Шахедами" Харків. Влучання зафіксували у Шевченківському та Основ'янському районах. Пошкоджень зазнали автівки, гаражі, господарча споруда, будівля СТО, недіючий швейний цех, житловий будинок, руйнувань — Харківський коледж транспортних технологій

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.