Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Російські "регуляри" знову посилили тиск неподалік Куп'янська

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Кількість обстрілів зросла удвічі.

На Куп’янсько-лиманському напрямку за останній тиждень збільшилася кількість обстрілів, на позиціях Нацгвардії – удвічі.

Про це повідомив речник Національної гвардії України Руслан Музичук в ефірі Радіо Свобода.

"На Куп’янсько-лиманському напрямку за останній тиждень дуже збільшилась кількість артилерійських і мінометних обстрілів. Що стосується саме позицій Національної гвардії, ми фіксуємо майже у понад вдвічі збільшення обстрілів по цих позиціях. Водночас гвардійці, які виконують там задачі, зокрема це Серебрянське лісництво, утримують свої зайняті позиції – навіть подекуди вдалося відбити і повернути під свій контроль деякі раніше зайняті позиції", - сказав Музичук.

За його словами, у Серебрянському лісництві діють сили російської регулярної армії, які застосовують артилерію, а потім намагаються просунутись. Цим вони відрізняються від "вагнерівців", які оперували на бахмутському напрямку.

"Регулярні війська не так застосовують живу силу для просування. Навпаки – вони досить економлять свої сили. Вони застосовують саме артилерійські обстріли для того, щоб завдавати удари по позиціях наших захисників, щоб вибити, і тільки після цього намагаються здійснювати певні просування. Якщо взяти мету цих ударів, то це є подальше просування, є також певні географічні ділянки, місця навіть на цій ділянці, які вигідні для того, щоб їх займати, тому що вони надалі дадуть певну тактичну перевагу", - сказав Музичук.

Як писав KHARKIV Today, у Харківську область перекидають нові штурмові загони російських зеків. Близько п'ятисот засуджених мали б підсилити регулярні окупантські війська. Але уже за кілька діб були більшою мірою деморалізовані і знищені. Про це повідомили напередодні у зведенні Генерального штабу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.