Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Російські окупанти спеціально розстрілювали харківські багатоповерхівки

​​​​​​Фото: KHARKIV Today.
Зруйновано практично всі 16-поверхівки Північної Салтівки.

З лютого ворог накривав північну частину Харкова "Градами" і "Ураганами".

Російська реактивна артилерія навмисно знищувала багатоповерхівки у Харкові. Про це розповів полонений російський окупант, якого українські захисники захопили під час визволення села Циркуни.

Командир відділення 25-ї артилерійської бригади збройних сил Російської Федерації під час допиту повідомив СБУ, що головною мішенню російських реактивних дивізіонів були саме харківські багатоповерхівки — ворог спеціально стріляв по цивільних об'єктах.

"Сам бачив те, що реактивні дивізіони кладуть 16-поверхівки, житлові будинки. Кладуть по житлових будинках прямо. Складають "реактивки" будинки", — розповів полонений.

Саме на Північній Салтівці, яку з 24 лютого щодня обстрілювали з реактивних систем залпового вогню "Град" та "Ураган", найщільніша забудова. Наразі майже всі 16-поверхівки цього спального району зруйновані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти намагаються утримати позиції у Харківській області

Військовополонений стверджує, що не брав безпосередньої участі в обстрілі житлових кварталів Харкова, а лише стежив за "виходами" своєї та української артилерії. Його свідчення ретельно перевірять слідчі СБУ.

Також окупант повідомив персональні дані російських загарбників, причетних до інших військових злочинів Росії та знищення мирного населення Харківщини.

Як писав KHARKIV Today, увечері 7 травня стало відомо про звільнення села Циркуни, яке розташоване одразу за Об'їзною дорогою Харкова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.