Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Російські диверсанти знову намагалися зайти у Харківську область

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
ДРГ заходять з півночі області для збору розвідданих.

Спроби прориву ДРГ виявили на півночі регіону.

Російські диверсійно-розвідувальні групи знову намагалися проникнути на територію Харківської області. Це було мнуого тижня, остання спроба - уночі 5 червня. Українська армія виявила пересування ДРГ та відкрила по них вогонь, після чого диверсанти відійшли.

"У нас не лише і минулого тижня, у нас і вночі сьогодні намагалася ДРГ проникнути на півночі нашої області. Наткнулися на наші позиції, під вогневим ураженням змушені були відійти. Ворог постійно намагається пробувати позиції наших військ на міць, витримку. На Куп'янському районі іде лінія фронту. Там тривають запеклі бої. Цілодобово ворог намагається покращити свої позиції. А наше завдання — відсунути його якомога далі, бо це напряму залежить та інтенсивність обстрілів і, зокрема, міста Харкова, і інших населених пунктів", — сказав Олег Синєгубов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківську область перекидають нові штурмові загони російських зеків

ДРГ намагаються виявити місця розташування мін та позицій українських військових. Це потрібно окупантам для створення плану військових цілей.

"Щодо прориву — то ні, бо це невеличкі сили, групи. Це скоріше за все мета є розвідка території, тих ділянок, де є міни, де немає, можливо, наших військових для того, щоб спланувати майбутні військові цілі. Оскільки ми чітко розуміємо, що ворог не полишив хворобливу ідею окупації міста Харкова, Харківської області", — пояснив голова ХОВА.

Як писав KHARKIV Today, 30 травня російська диверсійно-розвідувальна група намагалася проникнути через державний кордон України біля села Зелене у Веселівській громаді. Спроба була невдалою.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.