Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Російська пропаганда бреше про захоплення ще одного села на півночі Харківщини

Обстріл Золочівської громади 12 липня. Ілюстративне фото: "Зоря"
В Удах тривають бойові дії.

Росіяни брешуть про захоплення села Уди в Золочівській громаді.

У селі Уди на Золочівщині тривають бойові дії, однак воно продовжує знаходитися під контролем української армії. Тимчасово окупованими у громаді є села Турове та Макарове. Про це повідомив голова Золочівської громади Віктор Коваленко.

"Я, по-перше, не можу коментувати бойові дії й не можу говорити про ті моменти, які пов'язані з військовими. Безумовно, у нас повний контакт з ними. Але можу одне сказати — що там знаходяться наші воїни. Я констатую факт, що на сьогодні тимчасово окуповані Турове, Макарове. Це не відноситься до Уд. Уди — не тимчасово окуповані. Там ідуть бойові дії. Є проблеми. Безумовно, є проблеми. Але там наші військові", — зазначив Віктор Коваленко.

За словами Віктора Коваленка, на сьогодні в Золочівській громаді проживають 25-30 тисяч мешканців. Однак на прикордонних територіях громади, зокрема в Удах, у Світличному, Калиновому, майже нікого не залишилося.

У той же час російські пропагандисти брешуть, що з 14 серпня армія РФ зайшла в Уди й сусідню Одноробівку (на північ від Золочева).

Як писав KHARKIV Today, 10 серпня поблизу села Уди Богодухівського району загинув військовослужбовець із Полтавської області Іван Проскурін. Він евакуював поранених побратимів, коли окупанти відкрили гранатометний вогонь.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.