Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни вдруге обстріляли аміакопровід на Харківщині

Цього разу окупанти влучили по насосній станції неподалік Масютівки.

Увечері 6 червня російські військові удруге обстріляли аміакопровід у Куп'янському районі.

Це сталося близько 17:45. Було зафіксовано загалом шість "прильотів" у район насосної станції біля села Масютівка. Скоріше за все, витоку аміаку не сталося.

"Станом на зараз результати проведення замірів показують, що у населених пунктах Куп'янського району аміак в повітрі відсутній", - повідомив зранку начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Як писав KHARKIV Today, у понеділок 5 червня близько 21:00 через обстріл у селі Западне Куп'янського району сталася розгерметизація аміакопроводу. У момент обстрілу аміакопровід був перекритий, у трубі залишалися технологічні залишки. Однак спрацювала запірна аварійна арматура та стався витік аміаку. Попередньо, було пошкоджено близько двох кілометрів трубоброводу, стався викид 134 тонн технічного аміаку.

Хмару з аміаком віднесло вітром у бік тимчасово захоплених територій Донеччини та Луганщини. Олег Синєгубов говорив, що у разі великого викиду аміаку евакуювати довелося б 10 000 мешканців Куп'янського району. Окрім того, не виключалося, що Росія повторно завдасть удару по аміакопроводу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.