Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни убили 12-річну Марію у харківському гіпермаркеті

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Поліція ідентифікувала тіла шістьох загиблих.

За результатами експертизи ДНК поліція ідентифікувала тіла шістьох людей, які загинули у будівельному гіпермаркеті внаслідок авіаударів 25 травня.

Серед загиблих — 12 річна-дівчинка, яка разом із мамою і татом прийшла до "Епіцентру" у суботу 25 травня.

Саме її, свою молодшу сестру та маму, шукала 20-річна дівчина, про яку розповів начальник Слідчого управління Нацполіції Сергій Болвінов. Батька вона знайшла у лікарні з контузією.

Роботи по розбору завалів не припиняються.

"Станом на 16:30 загальна кількість загиблих внаслідок ворожої атаки становить 14 людей. Також зі згарища вилучені фрагменти тіл, їх ідентифікація триває. Постраждали 44 людини, з яких 14 жінок і 30 чоловіків", — повідомили у поліції Харківсьої області.

Водночас станом на 16:20 начальник ХОВА Олег Синєгубов написав про 16 загиблих.

На місці трагедії розгорнуто роботу штабу слідчого управління поліції та криміналістична лабораторія. Криміналісти відібрали 15 зразків букального епітелію у родичів загиблих.

Нагадуємо, всі, хто втратив зв’язок з близькими, можуть звернутися за телефонами поліції +380934943162 або 102. Ідентифікація тіл триває.

Як писав KHARKIV Today, кількість жертв окупантів в будівельному гіпермаркеті Харкова зросла. Тих, хто шукає родичів, закликали здавати зразки ДНК.

25 травня о 16 годині окупанти завдали авіаударів по будівельному гіпермаркету на Салтівці. У гіпермаркет влучили два КАБи. Зайнялася пожежа на площі 13 тис. кв.м. Майже 200 бійців ДСНС гасили вогонь протягом 16 годин. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.