Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни фейкометять про "сплячих агентів" на Харківщині

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Окупанти хочуть виправдати злочини проти мирних мешканців.

Росіяни створили новий фейк про "сплячих агентів" Головного управління розвідник Міністерства оборони України.

На російських пропагандистських ресурсах поширюють фейкову інформацію про те, що нібито до окупованих населених пунктів Харківської області приїжджають "сплячі агенти" ГУР Міноборони України. Посилаються у повідомленнях на так званого "заместителя главы ВГА Харьковской области по обороне и безопасности" Євгена Лісняка.

Вони стверджують, що це жінки та чоловіки заселяються по різних населених пунктах Вовчанської громади та намагаються встановити зв'язок із місцевими мешканцями. У фейкових повідомленнях заявляють про "підривну діяльність" українських спецслужб на "освобожденной" окупантами території Харківщини.

"Такие лица всячески пытаются войти в контакт с местным населением, при этом объясняя последним, что они прибыли из близлежащих населенных пунктов в поисках лучших условий для жизни или работы. Таким образом, спецслужбами Украины формируется сеть агентов, готовых осуществлять подрывную деятельность на освобожденной войсками РФ территории Харьковской области", — сказано у фейковому повідомленні росіян.

У Центрі протидії дезінформації зазначили, що окупанти таким чином проводять кампанію з виправдання свого терору у Харківській області. Вони і раніше закликали російську армію "виявляти представників українського підпілля", у тому числі жінок, літніх та підлітків. У Вовчанській громаді вже відомі факти розстрілу окупантами цивільних.

"У такий спосіб ворог фактично заохочує збройні сили рф вчиняти злочини проти цивільного населення та виправдовує терор на окупованих територіях Харківщини. Наразі українські правоохоронці фіксують у Вовчанську факти викрадення та розстрілів росіянами цивільних мешканців", — зазначили у Центрі протидії дезінформації.

з
Скрин: ЦПД

Як писав KHARKIV Today, росіяни вбили жінку у колісному кріслі. Розстріл сталося у Вовчанську, коли люди намагалися евакуюватися з міста.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.