Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни розповсюджують фейки про евакуацію з Куп'янського району

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Жителів регіону закликають не вірити повідомленням російських пропагандистів.

Російські пропагандисти поширюють фейки щодо евакуації з Куп'янського району.

Вони заявляють, що нібито жителів, які евакуювалися, не забезпечують житлом, і "українська влада кидає їх напризволяще". Ця інформація є неправдивою. Харківська обласна військова адміністрація закликала мешканців регіону не вірити таким повідомленням, оскільки це — інформаційно-психологічна операція росіян (ІПСО).

"Жителі Харківщини, яких ми евакуйовуємо, отримують усе необхідне для проживання — від продуктів до постільної білизни. Також людям надається безкоштовне житло в Харкові або інших областях України. Закликаємо усіх, хто досі живе під обстрілами, звертатися до Єдиного координаційного гуманітарного центру", — звернулися у ХОВА.

Евакуація з Куп'янського району проходить із 9 серпня. Станом на сьогодні звідти вдалося евакуювати 680 жителів, у тому числі 166 дітей. Минулої доби евакуювали 31 жителя, серед яких — двоє дітей, 24 жінки та троє людей з інвалідністю.

Звертатися щодо евакуації можна за номерами телефонів: +380507890124 і +380637896474 (Єдиний координаційний гуманітарний центр).

За інформацією заступниці міністра оборони України Ганни Маляр, росіяни не полишають спроб наступати на Куп'янському напрямку. Вони ведуть постійні обстріли.

"Продовжує [ворог — ред.] здійснювати численні обстріли, намагаючись вразити інфраструктуру. Тривають бої. Наші бійці героїчно зупиняють противника і ламають усі його плани", — розповіла Маляр.

Як писав KHARKIV Today, попри постійні обстріли, мешканці Куп'янського району не хочуть кидати свої домівки та евакуюватися. За словами голови ХОВА Олега Синєгубова, люди не хочуть залишати свою землю, свої домогосподарства.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.