Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни брешуть про захоплення населених пунктів Харківської області

Иллюстративне фото: СБУ
Пропагандисти вигадують перемоги російської армії.

У Росії брешуть про захоплення кількох населених пунктів на півночі Харківської області.

Російські пропагандисти, які називають себе "воєнкорами", розповсюджують у соціальних мережах фейки про перемоги російської армії у боях на півночі від Харкова. Про це повідомили у Харківському антикорупційному центрі.

"У повідомленнях, які розповсюджують пропагандистські паблики та телеграм-канали, зазначено, що українські війська нібито покинули Цупівку, Токарівку, а у деяких випадках — ще й Руську Лозову. Почнемо з того, що всі ці три населені пункти були окуповані в перші ж дні, а іноді й години повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. До того ж, з території цих населених пунктів здійснювалися обстріли Харкова", — пояснили у Харківському антикорупційному центрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які фейки окупанти поширюють про Харків

У ХАЦ нагадали, що Руську Лозову українська армія звільнила від окупантів ще наприкінці березня, і на ранок 31 травня, коли в Росії почали розповсюджувати фейки про "перемогу" окупантів, ситуація не змінилася — Україна продовжує контролювати Руську Лозову. Щодо Цупівки та Токарівки поки що інформації немає, бої за них тривають.

"Токарівка взагалі знаходиться біля Гоптівки, майже на кордоні з РФ. Тому пропагандисти останнім часом за свої перемоги видають інформацію про населені пункти, які вони окупували ще в лютому. Це робиться з єдиною метою — "показати, що в окупантів не все так погано". Хоча ми бачимо, що за відсутності реальних перемог на Харківському напрямку їм їх потрібно вигадувати", — наголосили у ХАЦ

Крім Цупівки, Токарівки та Руської Лозової у Росії брешуть про захоплення кількох населених пунктів Золочівської громади.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.