Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росія відправляє на Харківщину свіжих мобілізованих

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Окупанти їдуть воювати з Бєлгородської області.

Мобілізовані проходять максимум один день навчань.

Росія відправляє нещодавно мобілізованих військових Західного військового округу на лінію фронту в Херсонській та Харківській областях без попередньої підготовки. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

Зокрема, 29 вересня мобілізований російський військовослужбовець 1-го танкового полку невизначеної частини записав відео, де сказав, що його підрозділ не проходитиме навчання до відправлення в Херсонську область. База підрозділу дислокувалася в Московській області.

За даними експертів, росіяни намагаються підсилити свої підрозділи на півдні, які воювали в Київській та Харківській областях. Зробити це хочуть за короткий проміжок часу за рахунок нещодавно мобілізованих.

Підрозділи 2-ї мотострілецької дивізії, які раніше базувалися біля Ізюма, просили залишити позиції через моральне виснаження. Наразі Росія відправляє на фронт мобілізованих 237-го танкового полку 3-ї мотострілецької дивізії, що дислокується у місті Валуйки Бєлгородської області. Раніше цей полк також стояв біля Ізюму. Для них проводять один день навчань та відсилають на Донбас.

"Навряд чи мобілізовані, пройшовши день-два навчання, суттєво посилять російські позиції, постраждалі від українських контрнаступів на півдні та сході", — зазначили в Інституті вивчення війни.

Нагадаємо, на Харківщині триває наступ контрнаступ ЗСУ. Останніми днями були звільнені від окупантів Куп'янськ-Вузловий та села поруч.

Як писав KHARKIV Today, дружина окупанта розповіла, що в "ЛНР" мобілізують навіть 15-річних хлопців. Їх забирають до військкоматів та не відпускають, поки за ними не прийдуть батьки та не доведуть, що вони — підлітки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.