Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дружина окупанта розповіла про втрати Росії біля Ізюму та мобілізацію 15-річних

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Підлітків забирають на службу в "ЛНР".

Росія зазнає втрат та намагається відправити на війну підлітків.

У 204-му полку, який стояв біля Ізюму на Харківщині, після контрнаступу залишилося в живих 18 військових. Про це розповіла дружина окупанта. Відповідну телефонну розмову перехопило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

У телефонній розмові жінка повідомляє, що чула про втрати окупантів від хлопця зі складу 204-го полку. За словами хлопця, полк просив про підкріплення, коли Збройні сили України взяли його в оточення, у так званої "Донецької народної республіки", однак вона відмовила. Зараз Росія хоче відправити цей полк у "ДНР". На війну проти України вже хочуть відправляти 15-річних хлопців. Їх ловлять у "ЛНР" та забирають до військкоматів.

Перехоплена телефонна розмова:

— Слушай, стояла, когда деньги получала, пацан был с 204-го полка, из-под Изюма. Говорит, со всего полка нас в живых осталось 18 человек.

— Ну, нормально.

— Он говорит: "Нас хотят на "ДНР", а мы сказали, мы туда не пойдем. Мы просили подмоги, а нам "ДНР" сказал: "Мы вам помогать не будем". С каким мы лицом 18 человек, оставшихся в живых, которые были в окружении, просили подмогу, должны им теперь помогать?".

Тут забирают всех пацанов, всех!

— Ну, я понял уже.

— Даже 15-летних вчера забирали в военкомат, пока родители не подтверждали их личность — что им 15 лет, прикинь.

— Ладно. Что-то... Полез я вниз, тут что-то долбить начинают.

Як писав KHARKIV Today, окупанти жаліються на успішний контрнаступ Збройних сил України та втрати в російській армії. В одній із перехоплених телефонних розмов дружина окупанта поскаржилася на Володимира Зеленського в Ізюмі та здачу позицій окупантами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.