Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дружина окупанта жаліється на Зеленського в Ізюмі

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
ГУР Міноборони України перехопило телефонну розмову окупанта.

У підрозділі окупанта, який воює в Україні, знищено половину кадирівців, що нещодавно прибули

Дружина окупанта вимагає, аби він повертався до Росії та скаржиться на те, що росіяни здають позиції. Відповідну телефонну розмову перехопило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Із телефонної розмови зрозуміло, що окупант не виходив якийсь час на зв'язок. Дружина вимагає, аби він повертався до Росії, оскільки російські військові гинуть. Окупант каже, що не може повернутися, та розповідає про підмогу, яка нещодавно надійшла до його підрозділу: з 30 кадирівців залишилося 15. Жінка обурюється на Росію, яка бреше про перегрупування своїх військ, та заявляє, що Президент України Володимир Зеленський "вовсю вже танцює в Ізюмі".

Перехоплена телефонна розмова:

— Мне пришло утром сообщение, что ты доступен, я хоть выдохнула, я сильно переживала. У вас там ж*па? Говори честно.

— Да п*здец.

— Я про вас вообще ничего... в чатах так, мельком, пишут про другие подразделения. Тимур, давай п*здуй, нах*й, в тыл, слышишь меня? Я тебе серьезно говорю! Это уже ненормально.

— Никак не уехать отсюда.

— Почему? Отказывайтесь. Я не знаю, что делайте. Тимур, это не дело. Где находишься? 

— Под Ольгино.

— Со всеми все нормально?

— Ну, не совсем.

— Тимур, это п*здец вообще! Я не знаю что делать, я с ума здесь сойду.

— Вчера кадыровцы к нам приехали. Ну, их половина "покатила" вчера, блин.

— Да ты что!

— 30 приехало, осталось около 15. 

— Тимур, ты понимаешь, что мы, п*здец, позиции сдаем? Сейчас в Изюме Зеленский вовсю уже уже танцует. Там просто со всех направлений п*здец! Говорят, что все нормально — это перегруппировка, бл*дь, идет.

Я знаю, что у нас тут СОБР в Костроме собирают, туда направляют, понимаешь? Ты знаешь, что Белгород х*ячат вовсю? Эвакуация идет. Белгород! Россию!

Донецк х*ячат, понимаешь? Ну, просто по новостям говорят: "Чтобы сберечь наших солдат, мы их на время вывели". Да никто них*я никого не вывел, понимаешь?

— Я знаю.

— В РМО тоже зах*ячили водителей. 

— За нашей деревней вот как раз их у*бали. 

— Это какой-то п*здец! Какой-то полк там — ну, не десантников, ну, не наш полк — порезали, бл*дь. Я знаю, что на них напали и порезали. Это что, бл*дь, происходит?

Ты знаешь, че здесь? Здесь увольняют сразу! Те, кто отказники теперь — им даже отпускные не дают. Сразу нах*й увольняют.

Як писав KHARKIV Today, Росія намагається зупинити втечу своїх військових так званими "загороджувальними загонами". Війська, які будуть відступати, обіцяють знищити.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.