Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росія вбила щонайменше 855 жителів Ізюмського району

Фото: соцмережі.
Дані не остаточні, оскільки район в окупації.

В Ізюмському районі тривають бойові дії, більша частина території захоплена окупантами.

Станом на 9 серпня в Ізюмському районі Харківської області через війну загинули 855 мирних мешканців, було зруйновано або пошкоджено 1015 об'єктів інфраструктури. Ці дані не остаточні, оскільки в Ізюмському районі тривають бойові дії, його частина — окупована. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Наразі в Ізюмському районі під контролем України перебувають населені пункти Донецької селищної ради, Барвінківської міської ради та частина  Балаклійської міської ради. Інша частина територій, на жаль, повністю окупована ворогом. По лінії фронту — по Сіверському Дінцю йдуть великі бої, також окупанти обстрілюють мирне населення", — розповів голова Ізюмської районної військової адміністрації Степан Масельський.

Зазначимо, наприкінці липня ізюмський міський голова Валерій Марченко повідомляв про близько 500 загиблих через війну лише в Ізюмі. До цього переліку входили не тільки загиблі від обстрілів, а й ті, хто загинув через те, що вчасно не отримав медичну допомогу.

Як пояснив Степан Масельський, через бої в Ізюмському районі не можуть відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури. Окупанти не погоджують коридорів для евакуації мешканців.

Рятувальники та медики швидкої продовжують працювати, в тому числі на окупованих територіях Ізюмського району. Однак медичні заклади на окупованих територіях району не приймають жителів.

Нагадаємо, 6 серпня стало відомо про те, що 22 березня внаслідок обстрілів Ізюму загинув 6-річний хлопчик

Як писав KHARKIV Today, у Харківському районі станом на початок серпня через обстріли було зруйновано або пошкоджено 1881 житловий будинок, сім медичних установ, 27 закладів освіти та чотири заклади культури.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.