Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росія "готується" до епідемії холери на кордоні з Харківською областю

Окупанти не перестають лякати біологічною зброєю.

За даними української розвідки, Росія готує провокації, щоб звинуватити Україну у використанні біологічної зброї.

У Росії готуються до епідемії холери у прикордонних з Україною регіонах — Брянській, Курській, Бєлгородській, Воронезькій, Ростовській областях, Краснодарському краї та окупованому Криму. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України з посиланням на ухвалу головного санлікаря Росії Ганни Попової "Про додаткові заходи щодо профілактики холери".

"Ймовірно, наприкінці травня — на початку червня керівництво РФ може вдатися до провокацій у прикордонних з Україною районах. Відповідальність за це традиційно спробують перекласти на Україну, звинувативши у "застосуванні біологічної зброї", — зазначили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Згідно з документом, керівникам територіальних управлінь служби з питань нагляду у сферах захисту прав споживачів та добробуту людини ("Росспоживнагляд") доручили:

  • підготувати лабораторії для проведення досліджень холери, посилити контроль за торговельними точками та місцями масового скупчення, розповсюдити серед жителів інформацію про профілактику холери. Зробити це мають до 15 травня;
  • підготувати лікарні до проведення протиепідемічних заходів та розрахувати для цього кількість необхідних препаратів. Термін — до 1 червня.

Холера — це гостра інфекція, що викликається бактерією Vibrio cholerae, потрапляючи в організм через заражені харчові продукті або воду.

Як писав KHARKIV Today, Росія звинуватила Україну у розробці бактеріологічної зброї. Харківський обласний центр контролю та профілактики захворювань спростував ці заяви.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.