Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Роганському житловому масиву дали гарячу воду

Фото: КП "Харьковские тепловые сети"
На черзі — Салтівка. 

У цьому мікрорайоні не було гарячої води три місяці.

10 червня на Роганський житловий масив подали гарячу воду. Котел, який до 15 квітня нагрівав теплоносій для батарей, розпалили сьогодні з іншою метою. Тепер він грітиме воду для 58 будинків. Цієї послуги жителі району чекали три місяці. Про це повідомили у комунальному підприємстві "Харківські теплові мережі".

За словами начальника теплового району Андрія Рогожина, гарячу воду відключили у ніч з 6 на 7 березня, тому що снаряд прилетів до електричної підстанції Лосєве, і основне джерело теплопостачання відключилося, а з урахуванням того, що друга котельня, яка залишилася в роботі, не розрахована на одночасне подання і води і опалення, підприємство обрало пріоритетом обігрів будинків.

Фото: КП "Харьковские тепловые сети"
Фото: КП "Харківські теплові мережі"

Заступник директора КП "Харківські теплові мережі" Олексій Лука перевірив поновлення подачі води. Поки що можуть бути проблеми з температурою води: люди поїхали з міста і не користуються послугою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У місті Харківській області почали подавати воду за графіком

Відновлення гарячого водопостачання очікується найближчими днями і на Салтівці, де гарячої води не було місяць. Там, за словами Олексія Луки, закінчуються планово-попереджувальні роботи і починається заповнення магістралей.

Нагадаємо, з 1 червня харків'ян просять оплачувати рахунки за гарячу воду

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.