Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Родинам загиблих під час удару по "Епіцентру" виплатять по мільйону гривень

Фото: ДСНС
Фінансову допомогу обіцяє компанія "Епіцентр".

Компанія "Епіцентр" надасть грошову допомогу родинам загиблих і постраждалих унаслідок російського удару 25 травня у Харкові.

Сім'ям загиблих обіцяють виплатити по одному мільйону гривень та повністю оплатити поховання. Дітям загиблих надаватимуть по 10 000 гривень щомісяця до повноліття. Постраждалим допоможуть оплатити лікування та реабілітацію. Про це повідомили на офіційній сторінці "Епіцентру" у Facebook.

"Родини всіх, хто загинув під час ворожого удару по торговельному центру отримають по 1 млн грн. Всі витрати на поховання компанія візьме на себе. Сім'ям, де залишаються неповнолітні діти, Епіцентр виплачуватиме допомогу на кожну дитину у розмірі 10 тис. грн на місяць до досягнення 18 років. Всім постраждалим буде надане повне медичне забезпечення, компенсовані витрати на лікування та реабілітацію", — зазначили в "Епіцентрі".

Також у компанії пообіцяли облаштувати меморіал з квітами та свічками для вшанування пам'яті загиблих.

Як писав KHARKIV Today, росіяни вдарили по "Епіцентру" на Салтівці двома уніфікованими плануючими боєприпасами удень 25 травня. У цей час у гіпермаркеті могло перебувати близько 200 людей. Після обстрілу сталася велика пожежа, із вогнем боролися 16 годин.

За інформацією поліції, станом на 6:00 28 травня відомо про сімнадцятьох загиблих унаслідок удару по "Епіцентру", ідентифіковані 16 тіл. Пошукові роботи та ідентифікацію продовжують.

Зокрема, уночі 28 травня ідентифікували тіла двох загиблих співробітників — це 38-річний чоловік і 58-річна жінка. Біоматеріал для проведення ДНК-тесту здавали 8-річний син чоловіка та донька жінки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.