Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Робітники Харківського авіапідприємства прийшли у кабінет керівника ХОДА

Фото: KHARKIV Today.
Мітинг пройшов біля стін авіапідприємства, а потім — біля ХОДА.

Робітники Харківського авіапідприємства кажуть, що директор не став кризовим менеджером, а навпаки заганяє підприємство у ще більші борги. У Олександра Кривоконя позиція, що співробітники не хочуть виходити на роботу.

6 вересня співробітники Харківського авіапідприємства вийшли на мітинг біля заводу. Пікет ініціював профком заводу, але багато з них не підтримали його. Учасники акції протесту прийшли до стін Харківської облдержадміністрації з плакатами. Вони вимагали звільнити директора ХДАВП. Робітники зустрілися з в. о. голови ХОДА Олександром Скакуном. Він пообіцяв, що це не остання зустріч.

"Я зараз викличу директора авіазаводу до себе, він доповість ситуацію на заводі, доповість своє бачення виходу з кризи, якщо таке у нього є. Я думаю, що ми повинні будемо ще спільно з вами провести нараду і з директором заводу. Визначимо ті кризові точки у ваших взаєминах як колективу і директора заводу. Безумовно, буде повідомлено керівництву "Укробронпрому" про сьогоднішню акцію і ми будемо просити все-таки знайти вихід із ситуації, виробити дорожню карту, яка б допомогла вийти підприємству з кризи. Знову назріли, я так розумію, спільні наради з "Укроборонпромом" і з керівництвом заводу ", — сказав Скакун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Директор харківського авіазаводу запрошує випускників на роботу

Трохи пізніше у кабінет в.о. голови ХОДА прийшов Олександр Кривоконь. За його словами, на підприємстві в даний момент оформлені і отримують зарплату люди, які не виходили на роботу, починаючи з 2014 року.

Раніше KHARKIV Today писав, що на Харківському авіапідприємстві анонсували масові звільнення. Там планують звільнити "за прогули" 300 чоловік. Обіцяють звільняти всіх, хто двічі за викликом не вийшов на роботу. У даний час на роботу виходить частина працівників. Залежно від виробничого навантаження від 60 до 350 чоловік.

Нагадаємо, загальний борг авіапідприємства становить майже чотири мільярди гривень. Деяким співробітникам не виплатили зарплату ще за 2014 рік. 12 травня директор державного концерну "Укроборонпром" Юрій Гусєв затвердив план антикризових заходів по ХДАВП. Це повинно збільшити обсяги виробництва і фінансово оздоровити авіапідприємство.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.