Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Рік у Верховній Раді: двоє харківських "слуг народу" задекларували позашляховики еліт-класу

Иллюстративное фото: i.infocar.ua
Новий транспорт марок Mercedes і BMW.

Нардепи з Харкова Андрій Одарченко і Павло Якименко купили по позашляховику.

97 народних депутатів фракції "Слуга Народу" та члени їх сімей купили в 2020 році авто, квартиру або землю. Сукупно депутати президентської партії в минулому році купили 74 машини. Найчастіше "слуги народу" купували автомобілі марки Toyota, Mercedes і BMW. Загальна вартість транспорту склала 63 мільйони гривень. Про це повідомили в Комітеті виборців України.

Серед них двоє нардепів з Харкова — мажоритарник Андрій Одарченко, який купив Mercedes-Benz GLS 350 за 1,7 мільйона гривень і списковик Павло Якименко. Його дружина придбала BMW X6 M50i / G06 за 2,9 мільйона гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік "слуги народу" купив квартиру в Харкові за 700 тисяч гривень

Окрім них, нові автомобілі з'явилися, зокрема, у Валерія Божика (Volkswagen Toureg за 1,9 мільйона гривень), Арсенія Пушкаренка(Toyota Land Cruiser 200 за 1,7 мільйона гривень). Новий транспорт, зокрема, задекларували дружини Миколи Тищенка (Mercedes-Benz E400 за 1,3 мільйона гривень), Юрія Корявченкова (Toyota Land Cruiser за 2 мільйони гривень). Дружина голови фракції "Слуга Народу" Давида Арахамія оформила квадроцикл вартістю 972 тисячі гривень і автомобіль Mercedes-Benz вартістю 1,6 мільйона гривень.

"Купівельна активність депутатів від "Слуги Народу" вища, ніж у депутатів інших фракцій Верховної Ради. Наприклад, у 2020 році нові автомобілі придбали лише п'ятеро депутатів ВО "Батьківщина" і по три депутати "Голосу" і "Європейської солідарності", — повідомив голова комітету виборців України Олексій Кошель.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.