Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ресторан для птахів і білок відкриють у Харкові

Фото: KHARKIV Today.
Відвідувачів екопарку просять зробити годівниці.

Нова акція розрахована насамперед на дітей.

У Харкові відкриють ресторан для птахів і білок. Природоохоронна і екоосвітня акція "Харчевня для пернатих і пухнастих" стартує у вихідні — у неділю, 12 грудня. Про це повідомили у Фельдман Екопарку.

У ресторані будуть харчуватися птахи і білки, що зимують в екопарку. У його створенні зможуть взяти участь усі охочі. Для цього необхідно спорудити годівницю, передати або самостійно розмістити в одній з його локацій.

"Щовесни вже кілька років поспіль ми випускаємо в екопарку гороб'ячих птахів і білок. І, природно, продовжуємо дбати про них цілий рік: у холодний сезон вивішуємо годівниці, у спеку — напувалки. Водночас намагаємося робити це так, щоб пропагувати правильне ставлення до живої природи", — розповіли в екопарку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нещепленим вхід заборонений. Куди у Харкові не пустять з понеділка?

Нова акція розрахована насамперед на дітей. Годівницю пропонують зробити своїми руками, разом із друзями та за допомогою батьків, використовуючи підручні засоби (бажано не пластик) та включивши фантазію.

Найактивнішим учасникам акції обіцяють призи. Також буде проведено конкурс, переможців якого назвуть у День святого Валентина. Відкриття ресторану заплановано на 11:00. Тим, хто збирається в екопарк, пропонують захопити з собою їстівні подарунки.

Раніше KHARKIV Today писав, що харківський зоопарк чекає на відвідувачів із новорічними прикрасами для тварин. Ті, хто зроблять прикраси, зможуть усією сім'єю привітати тварин з Днем святого Миколая.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.