Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ремонт Об'їзної Харкова: роботи почали з іншого боку

Фото: САД в Харьковской области
На дорозі фрезерують старий шар покриття.

Харківських водіїв просять бути уважними на ділянках, де йде ремонт. Транспорт пропускають по одній смузі.

15 березня до фрезерування старого шару покриття на Об'їзній дорозі навколо Харкова в межах Роганського житлового масиву (від Роганської транспортної розв'язки в сторону Безлюдівки) приступила підрядна організація "Славдорстрой". Про це повідомили в Службі автодоріг в Харківській області.

"Звертаємося до водіїв з проханням бути пильними і уважними в місцях проведення ремонтних робіт, бо при фрезеруванні (знятті) старого покриття або при влаштуванні нових шарів асфальтобетону будуть виникати тимчасові технологічні стики (степеня). Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про свою безпеку та безпеку інших", — попередили дорожники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ремонт Об'їзної Харкова. Схема об'їзду

Запланована вартість виконання робіт — 1,8 мільярда гривень. Реалізація контракту розрахована на два роки. Масштабний ремонт запланований на 58 кілометрах дороги за маршрутом Об'їзної: Пісочин — П'ятихатки — Рогань — Безлюдівка на трьох відрізках: М-03 Київ — Харків — Довжанський км 472 + 045 — км 493 + 400, М-03 Київ — Харків — Довжанський км 493 +900 — км 516 + 200, під'їзд до Міжнародного аеропорту "Харків" км 0 + 000 — км 13 + 688.

Фото: САД в Харьковской области
Фото: САД в Харківській області

"На зазначених ділянках повністю оновлять покриття, додадуть перехідно-швидкісні смуги, влаштують нові автобусні зупинки, відновлять бар'єрну огорожу, відновлять і зміцнять узбіччя, відновлять водовідведення з проїзної частини, встановлять нові автомобільні знаки і зроблять нову розмітку", — розповіли в САД в Харківській області.

У місцях проведення робіт рух транспорту організовано по одній половині проїзної частини дороги в реверсному режимі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто буде ремонтувати Об'їзну Харкова. Чим відомі компанії

Нагадаємо, 11 березня розпочалися роботи на другій ділянці Об'їзної Харкова — від Дергачівської розв'язки в сторону "Фельдман екопарку". Там працює підрядна організація "Автомагістраль-Південь".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.