Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Разову грошову допомогу отримали понад 10 000 мешканців Харківщини: до кого звертатися

Фото: obozrevatel.com
Загальна сума виплат сягнула 12 мільйонів гривень.

По 1200 гривень видають за списками від голів громад. 

Понад 10 000 виплат по 1200 гривень отримали мешканці деокупованих територій Харківської області. Разову грошову допомогу видають завдяки Товариству Червоного Хреста в Україні зусиллями "Укрпошти".

За словами директора обласного департаменту соцзахисту населення Юрія Шпараги, мешканцям звільнених населених пунктів такі виплати видають за списками, які передають голови громад. У громадах, де влади немає через втечу до Росії, поки що немає кому потурбуватися про такі виплати.

"Це таке харківське ноу-хау. Нам вже телефонують з інших регіонів України, щоб дізнатися, як це все відбувається. А відбувається дуже просто: на деокупованих територіях, де відновлені органи влади, керівники громад складають списки тих громадян, які залишилися там проживати. Ці списки передають на "Укрпошту" і потім разом з пенсійними виплатами видають по 1200 гривень кожному громадянину. Зокрема, на сьогодні виплати отримали 1170 осіб Балаклійської громади", — розповів чиновник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мешканці звільненої Харківщини отримують пенсії за жовтень

Керівник Харківської дирекції "Укрпошти" Юрій Савченко додав, що наразі на день видають приблизно 1000 виплат. 

"Загалом понад 10 000 виплат по 1200 гривень було здійснено мешканцям деокупованих територій. Усього планується виплатити допомогу майже 200 000 осіб", — поінформував Юрій Савченко.

Нагадаємо, мешканцям деокупованої Харківщини обіцяють нові виплати. Додаткова допомога складатиме 2200 гривень.

Як писав KHARKIV Today, 4 жовтня на Харківщині утворили 13 військових адміністрацій на звільнених від окупантів територіях. Поки що немає керівників на звільненій Вовчанщині, Куп'янщині, Барвінківщині, а також у Чкаловській громаді (Чугуївський район).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.