Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Путін "звільнив" російських дітей від шкіл і садочків на кордоні з Харківщиною

Ілюстративне фото
На прикордонні Росіі закривають навчання на невизначений термін.

Російські школи та дитячі садки, які знаходяться у пʼятикілометровій прикордонній зоні, не відкриються 1 вересня. 

У прикордонних районах Росії "заради безпеки" не працюватимуть заклади початкової та середньої освіти. Про це повідомив губернатор Бєлгородської області Вячеслав Гладков. Дітей будуть возити на навчання деінде. 

"Ровеньки, Вейделівка, Валуйки, Волоконівка — чотири муніципальні утворення, де готуємо з 1 вересня роботу шкіл та дитячих садків у прикордонних територіях у звичному форматі. У пʼяти муніципальних утвореннях — Червона Яруга, Грайворон, Борисівка, Бєлгородський та Шебекінський райони та округи — ми поки що обмежимо роботу шкіл та дитячих садків, які знаходяться у пʼятикілометровій прикордонній зоні. Вони будуть закриті. Діти відвідуватимуть ті школи та дитячі садки, які були визначені муніципальною владою", — написав Гладков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За час війни окупанти вбили 50 дітей у Харківській області

Згодом губернатор Бєлгородської області вкотре подовжив дію "жовтого" рівня терористичної небезпеки ще на два тижні — до 22 серпня. Його дію постійно подовжують із 11 квітня.  

Раніше мешканців деяких російських прикордонних пунктів відселили, знову ж таки "через небезпеку". Зокрема, жителів села Журавлівка та хутора Нехотіївка тимчасово розмістили в одному з готелів Бєлгорода. Поки невідомо, де відселені мешканці житимуть в осінньо-зимовий сезон та чи подадуть до їхніх будинків опалення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.